Problem z zakupem? Napisz!

Skontaktuj się!

Zestawy podziękowań

Prezentujemy wyjątkowe w wyglądzie oraz formie zestawy podziękowań, które jako prezent na ślub możemy wybrać. Prezent dość nietypowy, bo taki, który nie jest wręczany Nowożeńcom, ale przez Nowożeńców. Podziękowania najczęściej trafiają w ręce rodziców i są wyrazem uznania za lata wspierania w dążeniu do dorosłego życia, a także często pomoc przy organizacji przyjęcia. To wzruszająca i ważna chwila, która wymaga adekwatnego do wyjątkowości tej chwili upominku.

My polecamy tak wyjątkowy prezent, jakim jest prezent z grawerem. Przygotowane przez nas zestawy podziękowań jako prezent na wesele to między innymi grawerowane dyplomy, statuetki czy kryształowe karafki. Główną zaletą, którą mają grawerowane prezenty, jest możliwość ich spersonalizowania. W ten sposób możemy dopasować podziękowania do swoich potrzeb, umieszczając na prezencie imiona rodziców, ważne dla nas słowa podziękowań, które płyną prosto z serca, a także datę ślubu. Takie podziękowania z pewnością zajmą w domu ważne miejsce, przypominając rodzicom o równie ważnej dla nich, co dla Pary Młodej, uroczystości.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Zachęcamy także do przyjrzenia się bliżej przygotowanym przez nas zestawom, w których opisach znaleźć można dostępne szablony grawerów, które pozwolą dopasować stylistykę prezentu do swoich oczekiwań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl