Problem z zakupem? Napisz!

Skontaktuj się!
Kategorie blog
Jaki prezent najczęściej dostają rodzice na podziękowanie od pary młodej?

Kiedy już Młodzi wypowiedzą słowa przysięgi małżeńskiej, a dobra zabawa trwa w najlepsze, przychodzi czas na kolejne atrakcje. Wśród nich podziękowanie od pary młodej dla rodziców. Chwila, w której celebruje się zarówno wszystkie spędzone na wychowaniu lata, jak i sam proces przygotowań do ślubu i wesela. Dziś postaramy się odpowiedź na pytanie, jaki prezent najczęściej dostają rodzice na podziękowanie od pary młodej. Czy da się wskazać ten jeden jedyny, który sprawdzi się zawsze?

Klasyczne rozwiązania a wyjątkowy prezent

Jest kilka takich pomysłów, które widzieliśmy już na wielu weselach. Bukiety kwiatów czy kosze słodkości, a wszystko to przy akompaniamencie piosenki „Cudownych rodziców mam”. Choć są to pomysły, które rodziców z pewnością wzruszą, to brakuje w nich tego, co mogłoby zostać z nimi na długo jako wspaniała pamiątka. Kwiaty zwiędną, słodkości zostaną zjedzone i nie pozostanie nic poza wspomnieniami. Dlatego jest jeszcze jeden prezent, który najczęściej dostają rodzice na podziękowanie od pary młodej – wyjątkowy prezent, a przy tym dobry w każdej sytuacji.

Grawerowany prezent jako podziękowanie od pary młodej

Tym prezentem jest grawerowany prezent. Ten rodzaj prezentów cieszy się wyjątkowo dużą popularnością właśnie przy okazji tak ważnych momentów w życiu, jak śluby, narodziny dziecka, chrzty, komunie, urodziny czy rocznice ślubów. Dzięki możliwości personalizacji świetnie sprawdzają się one w wielu okazjach, a przy tym zawsze zachowując swój wyjątkowy charakter.

Oto nasza lista tych prezentów z grawerem, które sprawdzą się jako podziękowanie od pary młodej:

  • Grawerowana karafka z kryształu

Elegancka i klasycznie piękna, stanowiąca świetny duet wraz z winem, które często także wręczamy. Grawerowana karafka z kryształu będzie pamiątką na wiele kolejnych lat. Idealne niemalże dla każdego – zarówno prawdziwych koneserów dobrej jakości alkoholi, jak i tych, którzy różnego rodzaju trunki piją jedynie okazjonalnie. Możliwe wygrawerowanie na niej adekwatnych do sytuacji słów, co dodatkowo nada jej wartości sentymentalnej. Dostępna w sprzedaży także z kieliszkami lub szklankami. 

  • Kryształowy wazon z grawerem

Oto kolejny prezent z grawerem, który idealnie pasował będzie jako podziękowanie od pary młodej. Coś dla tych, którzy zamierzają wręczyć bukiet świeżych kwiatów. Wazon wypełniony wodą zachowa ich świeżość na dłużej, a przy tym zdobił będzie później dom przez wiele kolejnych lat, przypominając o tym wyjątkowym momencie, którym był ślub ich dzieci. 

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl