Problem z zakupem? Napisz!

Skontaktuj się!
Kategorie blog
Dyplom z grawerowanym zdjęciem

Dyplom ze zdjęciem grawerowanym to doskonały pomysł na prezent, który sprawi, że obdarowana nim osoba poczuje nie tylko wielką radość z powodu podarunku, ale i poczucie wyróżnienia jej – możliwe do osiągnięcia właśnie przez takie wyjątkowe prezenty. Upominek tak szczególny, jakim jest grawerowany prezent, zostają zawsze dobrze odebrany przez obdarowane nim osoby. Dlaczego?

Foto grawer, czyli grawerowany prezent dla każdego

Pomysłów na prezenty jest naprawdę wiele. Z pewnością duża ich część powiela się z prezentami, które wielokrotnie dostawały już bliskie nam osoby. Wśród najpopularniejszych prezentów są książki, dekoracje czy wysokiej jakości produkty, np. skórzane portfele. Zdarza się też, że wśród często wybieranych prezentów są wywołane zdjęcia, wspólne wspomnienia, które wręczamy naszym bliskim w eleganckich ramkach. Foto grawer tym się jednak od nich różni, że zamiast wywołanego zdjęcia, mamy grawerowany prezent – a przez to tak wyjątkowy. Jego cel jest ten sam, co wywołanego zdjęcia. Pragniemy uczynić pewne wspomnienia niezapomnianymi. Chcemy, by inni spoglądając na przekazane im zdjęcia, za każdym razem czuli radość tamtych wyjątkowych chwil. Grawer jest jednak trwalszy. Ukazuje również, że włożyliśmy więcej trudu w przygotowanie dla naszych bliskich prezentów. Jest rzadziej wybieraną opcją, a przez to bardzo oryginalną.

Komu możemy podarować taki grawerowany prezent?

Dyplom z foto grawerem to również pewność, że prezent nie zniszczy się – ramka nie zbije, a samo zdjęcie nie straci żywych barw oraz swojego uroku. Grawerowany prezent bez problemów przetrwa próbę nawet niezwykle długiego czasu, stając się tym samym prezentem wysokiej jakości, idealnie nadającym się na szczególne okazje.  świetnie sprawdza się w szczególnych chwilach, np. jako podziękowanie dla Rodziców w dniu naszego ślubu, jako wyróżnienie dla pracownika za lata jego pracy w firmie. Prezenty z grawerem są jednocześnie pamiątkami, które mają symbolizować ważne dla osób, które tymi prezentami obdarujemy, daty. Pod wygrawerowanym zdjęciem można umieścić imiona, miejscowość, datę oraz dedykację. Wszyscy, którzy będą w posiadaniu takich pamiątek, za każdy razem, kiedy spojrzą na nie, przypomną sobie te ważne dla nich chwile. Ze względu na to, że grawerowane prezenty są tworzone z myślą o konkretnych osobach, na pewno poczują się też wyróżnieni.

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl