Problem z zakupem? Napisz!

Skontaktuj się!
Kategorie blog
Prezent na Walentynki 2021 dla Niej

Poszukiwania prezentu na Walentynki dla drugiej połowy mogą być trudne. Nawet bardzo dobrze znając swoją parę, można mieć wątpliwości, jaki prezent sprawi jej radość. Mogą to być też nasze pierwsze wspólne chwile i tym bardziej czujemy presję, aby wybrać niesamowity prezent, który będzie wspominać. Najważniejsze jest, aby z tej okazji wyprać podarunek, który będzie ją podkreślał i sprawiał, że druga osoba poczuje się doceniona. W takim wypadku warto postawić na prezenty personalizowane. Bukiety kwiatów choć popularne, można wręczać z każdej okazji. A prezent z dedykowanym grawerem z pewnością pokaże, że prezent był przemyślany i wcześniej zaplanowany.

czytaj całość »
Świąteczne prezenty z grawerem dla rodziców i dziadków

Święta to dni, które spędzamy z osobami najbliższymi naszemu sercu. To czas obdarowywania się prezentami. Nasi rodzice oraz dziadkowie są dla nas kimś wyjątkowym. Kształtowali one nasze charaktery, by z małego człowieczka wyrósł mądry, odpowiedzialny człowiek. Ofiarując im świąteczny prezent, chcielibyśmy okazać im wdzięczność za te wszystkie lata, które nam poświęcili, za trud włożony w nasze wychowanie, za cierpliwość i za ogromne serce, jakim obdarzają każdego dnia nas oraz nasze dzieci. Nie każdy prezent zdoła wyrazić naszą wdzięczność oraz miłość. Doskonale zrobią to natomiast słowa wygrawerowane na podarunku. Nasze osobiste życzenia i podziękowania dopieszczą profesjonaliści. Słowa umieszczone na karafkach, statuetkach, czy wazonach pozostaną na prezentach na zawsze- tak samo, jak nasze uczucia dla osób, które nimi obdarujemy.

czytaj całość »
Wyjątkowa statuetka z grawerem na święta

Przedświąteczne oczekiwanie właśnie się rozpoczyna. Ciepło kominka, gorąca czekolada i pięknie ustrojona choinka już niedługo zawitają do naszego życia na kilka tygodni, aby wypełnić każdy dzień radosną atmosferą rodzinnej miłości. Najpiękniejsze chwile są teraz przed Wami, ponieważ będą im towarzyszyć produkty, w wykonanie których wkładamy całe serce. Wszystkie troski odchodzą w cień, ponieważ właśnie teraz możemy poczuć spokój i bezpieczeństwo. Z tej okazji warto pokazać komuś, kogo kochasz, jak ważny jest dla Ciebie. Choć wydawać by się mogło, że idealny prezent nie istnieje, Giventi pokazuje, że można zaskoczyć pomysłowością. Wystarczy zajrzeć do naszej oferty, aby przekonać się, że można docenić kogoś w wyjątkowy i niepowtarzalny sposób. 

czytaj całość »
Wazon z grawerem czyli pomysł na elegancki prezent

Któż z nas nie stanął w sytuacji, gdy wypadało wręczyć prezent z wyjątkowej okazji? Bez względu na to, czy jest to podarunek dla kogoś nam bardzo bliskiego, czy też dla osoby, której dobrze nie znamy, to zawsze zależy nam na szczerym zachwycie obdarowanego. Zaintrygować potrafią różne drobiazgi, ale jeśli chcemy wręczyć coś naprawdę wyjątkowego, warto postawić na wazon z grawerem. Dlaczego wazon i dlaczego akurat z grawerem?

czytaj całość »
Prezent na rocznicę ślubu dziadków

Rocznica ślubu to święto dwójki kochających się osób. Zarówno gdy jest to rocznica pierwsza jak i pięćdziesiąta warto ją uczcić i uhonorować. Nasi dziadkowie, którzy już długo są ze sobą związani, często nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Przez lata budują trwałą i solidną więź, uczą się siebie nawzajem i obdarzają się miłością. I nawet kiedy w życiu napotykali przeciwności, a między nimi pojawiała się niezgoda, umieli przezwyciężyć te trudności i dojść do kompromisu. Dzięki temu ich małżeństwo trwa do dziś. Dlatego warto sprawić, aby rocznica ślubu, zwłaszcza ta złota, nie była kolejnym zwykłym dniem codziennym. Uśmiech na twarzy dziadków jest rzeczą bezcenną, a w takim dniu koniecznie musi się na niej pojawić. Powodem do uśmiechu z pewnością będzie spersonalizowany prezent, który zawsze jest oznaką pamięci o bliskich. Czytaj dalej, aby poznać nasze propozycję na podarek z okazji rocznicy ślubu dziadków.

czytaj całość »
Jaki prezent na ślub bez wesela?

Coraz więcej par decyduje się na organizację ślubu bez wystawnego wesela, zamiast tego wybierając skromną ceremonię lub jedynie niewielkie przyjęcie w gronie najbliższych. Jak zatem powinien wyglądać prezent na taką okoliczność? Czy podarunek na ślub bez wesela musi być nudny? Oto 3 wyjątkowe propozycje.

czytaj całość »
Weselne podziękowanie dla rodziców

Jak podziękować rodzicom, by okazało się to oryginalne i dla nich przy tym zachwycające? Pomysłów na podziękowania dla rodziców jest wiele. To, co jest w tym temacie bezwarunkowo pewne, jest fakt, że podziękować należy. Wesele liczy się z wieloma różnymi kosztami, na które także rodzice często dają pieniądze. Młode Pary chcą też swoim prezentem podziękować za wiele lat wychowywania ich, poświęcony czas, wsparcie i wielką, rodzicielską miłość. Dobrze jest, kiedy prezent dla rodziców jest wyjątkowy. To możliwość zadedykowania podarowanej rzeczy sprawia, że podziękowania są oryginalne.

czytaj całość »
Pomysł na prezent dla rodziców z okazji rocznicy ślubu

Prezent dla rodziców z okazji rocznicy ślubu powraca do nas jak zawsze co rok. Kiedy jednak przychodzi czas na pełną rocznicę (np. 25, 30 lub 50), staramy się znaleźć prezent jeszcze ciekawszy, który będzie dla nich miłą niespodzianką i jednocześnie stylowym podkreśleniem tak ważnej dla nich chwili. Jak wybrać to, co sprawi im radość i jednocześnie przy zakupie tego wyjątkowego prezentu nie zbankrutować? Wiele jest pomysłów i inspiracji w różnych serwisach internetowych i na blogach, gdzie rodzicom proponuje się na prezenty bardzo drogie takie jak np. zagraniczne wyjazdy. Co jednak zrobić, kiedy budżet jest niewielki? Mamy na to świetny pomysł!

czytaj całość »
Grawerowana karafka Bohemia

Grawerowana karafka Bohemia to doskonały prezent dla rodziców w momencie naszego ślubu. Jeśli chcemy podziękować rodzicom za trud włożony w nasze wychowanie, to właśnie teraz jest do tego najlepsza okazja. Tradycyjnie w dniu ślubu rodzice dostają od swojej córki lub syna wyjątkowy prezent. Warto wybrać taki, który towarzyszyć im będzie już na zawsze, jak na przykład kryształowa grawerowana karafka. Jej doskonała jakość sprawia, że nawet za kilka lat tekst na karafce i szklankach będzie czytelny, a całość nieskazitelnie piękna.

czytaj całość »
Jaki prezent na 25 rocznicę ślubu?

Kiedy od ślubu mija 25 lat, warto ten moment spędzić wyjątkowo, podkreślając wagę tego wydarzenia. Aby tego dokonać, wiele osób decyduje się dodatkowo na prezent na rocznice ślubu – stylowy, elegancki lub taki, który po prostu sprawi wiele radości obdarowanej przez nas osobie. Często 25 rocznicę ślubu obchodzimy wraz z naszymi rodzicami, to oni szybciej od nas świętują ten dzień. Jeśli chodzi o prezent dla rodziców, warto zdecydować się na coś, co będzie dla nich miłym prezentem, ale i wyjątkowym. W odróżnieniu od pozostałych rocznic ta naprawdę jest tą wyjątkową, bowiem warto docenić fakt, że dwie osoby trwają w pięknej miłości przez tak długi czas. Dobrym sposobem na podarunek są grawerowane prezenty. Podkreślają wyjątkowość, zatrzymują ulotne słowa na długo, sprawiając nie tylko uśmiech rodziców, ale i ich wielką radość. W moment, kiedy to nam przypada 25 rocznica ślubu, mąż skupia się na swojej żonie, a żona skupia się na mężu.

czytaj całość »
Grawerowana karafka Bohemia na prezent

Grawerowana karafka kryształ Bohemia to hit wśród prezentów na wyjątkowe okazje. Zachwyca pięknem swojego wykonania, elegancją oraz niebanalnym rozwiązaniem, jakim jest niezaprzeczalnie możliwość wykonania graweru. Grawerowana karafka to dobry pomysł na prezent na ślub dla Pary Młodej lub prezent dla rodziców jako forma podziękowania im za trud włożony w wychowywanie oraz dotychczasowe wsparcie – często nowożeńcy chcą w ten sposób pokazać swoim bliskim, że są oni im wdzięczni za ich pomoc.

czytaj całość »
Wyjątkowa grawerowana karafka ze szprosami

Piękna karafka z grawerem ze szprosami to najlepszy wybór spośród możliwych. Cudownie sprawdzi się jako prezent na ślub – zarówno jako prezent podarowany Parze Młodej, jak i sposób na wyrażenie swojej wdzięczności Rodzicom. Grawerowana karafka ze szprosami jest odpowiedzią na potrzeby osób, które poszukują wyjątkowych prezentów, które nie chcą wybierać standardowych prezentów, lecz pragną przy tym postawić na sprawdzone i klasyczne rozwiązania. Taka forma prezentu to jednocześnie pewność zadowolenia Młodej Pary, stosowność podarowanego upominku oraz oryginalność, którą osiągamy bez ryzyka tego, że prezent mógłby okazać się niewłaściwy.

czytaj całość »
Jak taktownie przyjąć prezent?

Bliska osoba wręcza nam upominek. Jak zareagować? Innym razem szef z okazji jubileuszu pracy ma dla nas przygotowany wyjątkowy prezent. I co wtedy? Jak taktownie przyjąć prezent? O tym, jak powstępować w różnych sytuacjach, piszemy w dzisiejszym artykule. Warto przyjrzeć się tym wskazówkom, by uniknąć gafy.

czytaj całość »
Jakie zasady dotyczą wręczania upominków i prezentów?

Wręczamy je z wielu różnych szczególnych okazji – urodziny, imieniny, śluby, rocznice. Jednocześnie zawsze chcemy, aby były on wyjątkowe i sprawiały wiele radości tym, których nimi obdarujemy. Dziś jednak zamiast zadawać pytanie o to, jakie prezenty będą najlepsze, skupimy się na tym, jak odpowiednio je wręczać. Czy wiesz, jakie zasady dotyczą wręczania upominków i prezentów?

czytaj całość »
Grawerowane prezenty na walentynki dla zakochanych

Dla wszystkich zakochanych, którzy z okazji tegorocznych walentynek chcą przygotować swojej drugiej połówce wyjątkowy prezent, przygotowaliśmy nasze propozycje. Oto grawerowane prezenty, które idealnie wpisywały się będą w podniosłą atmosferę tego święta, robiąc przy tym dobre wrażenie na ukochanej nam osobie. Zachęcamy do sprawdzenia naszych prezentów.

czytaj całość »
Grawerowane prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka już niebawem, dlatego dobrze jest zastanowić się nad tym, co z tej okazji pragniemy im wręczyć. Może to być zarówno prezent wspólny, jak i dwa mniejsze prezenty – osobno ten na Dzień Babci i osobno ten na Dzień Dziadka. Tym, co będzie je łączyło, będzie grawerem – symbol wyjątkowości oferowanych przez nas upominków. Przyjrzyjmy się bliżej temu, co mamy do wyboru.

czytaj całość »
Kryształowe serce czy choinka? Prezent na święta Bożego Narodzenia

Grawerowane prezenty to wyjątkowe upominki, które zawsze wiążą się z wieloma pozytywnymi emocjami. Idealnym momentem na ich wręczenie są szczególne chwile, których celebracja wzbogacana jest o obdarowywanie się pamiątkami. Takim momentem są z pewnością święta Bożego Narodzenia. Jedyny taki czas w roku, gdy wszystkim nam towarzyszy niezwykła atmosfera. Dziś przedstawiamy prezenty z grawerem, które sprawdzą się jako prezent na święta Bożego Narodzenia. 

czytaj całość »
Najlepsze grawerowane prezenty na święta 2019

Pragniesz wręczyć swoim bliskim prezent, który zrobi na nich dobre wrażenie? Potrzebujesz pomysłu, który wyróżniał się będzie na tle ogólnodostępnych upominków świątecznych? Mamy dla Ciebie coś, co przypadnie Ci do gustu. Oto najlepsze grawerowane prezenty na święta 2019. Ponadczasowe, eleganckie i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

czytaj całość »
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl