Problem z zakupem? Napisz!

Skontaktuj się!
Kategorie blog
Jaki prezent na ślub zamiast kwiatów?

W niemal każdym zaproszeniu na ślub widzimy dzisiaj informacje o tym, by nie kupować kwiatów. Tradycja z tym związana ustępuje już względom praktycznym i wiele Młodych Par albo zwraca się z prośbą o kupienie konkretnego upominku w zamian, albo pozostawia tę kwestię do rozstrzygnięcia gościom. Czasem nie ma żadnej informacji, lecz nauczeni unikaniem kwiatów sami szukamy alternatywy. W dzisiejszym artkule skupimy się na tym, jaki prezent na ślub zamiast kwiatów będzie odpowiedni. Oto kilka naszych propozycji.

czytaj całość »
Grawerowana karafka Bohemia Nicolette

Grawerowana karafka Bohemia Nicolette to doskonały prezent dla rodziców w momencie naszego ślubu. Jeśli chcemy podziękować rodzicom za trud włożony w nasze wychowanie, to właśnie teraz jest do tego najlepsza okazja. Tradycyjnie w dniu ślubu rodzice dostają od swojej córki lub syna wyjątkowy prezent. Warto wybrać taki, który towarzyszyć im będzie już na zawsze, jak na przykład kryształowa grawerowana karafka. Jej doskonała jakość sprawia, że nawet za kilka lat grawer na karafce i szklankach będzie czytelny, a całość nieskazitelnie piękna.

czytaj całość »
Dyplom z grawerowanym zdjęciem

Dyplom ze zdjęciem grawerowanym to doskonały pomysł na prezent, który sprawi, że obdarowana nim osoba poczuje nie tylko wielką radość z powodu podarunku, ale i poczucie wyróżnienia jej – możliwe do osiągnięcia właśnie przez takie wyjątkowe prezenty. Upominek tak szczególny, jakim jest grawerowany prezent, zostają zawsze dobrze odebrany przez obdarowane nim osoby. Dlaczego?

czytaj całość »
Grawerowana karafka czyli idealny prezent

Grawerowana karafka to ponadczasowe piękno – to prezent, którym zachwyci się dosłownie każdy i to niezależnie od okazji. Cały sekret karafki tkwi w tym, co prezentach jest najważniejsze, czyli możliwości stworzenia spersonalizowanego upominku. Każdy z nas przecież pragnie otrzymywać prezenty, które widać, że tworzone są właśnie z myślą o nas. Lubimy czuć, że nasi bliscy nie podejmowali przypadkowego wyboru.

czytaj całość »
Grawerowany prezent na komunię

To, jaki prezent na komunię wręczymy dziecku, zależy między innymi od tego, jakim budżetem dysponujemy i kim jesteśmy dla dziecka przyjmującego jeden z najważniejszych w jego życiu sakramentów. Pomysłów w internecie na drogie i nowoczesne prezenty nie brakuje, jednak czasem warto pozostać w tej kwestii tradycjonalistą i podarować prezent komunijny, który rzeczywiście będzie pamiątką Pierwszej Komunii Świętej. My polecamy grawerowany prezent na komunię.

czytaj całość »
Grawerowany prezent na rocznicę

Prezent na rocznicę wręczany jest w kilku różnych sytuacjach. Jeśli rocznicę związku lub małżeństwa obchodzimy my sami, wtedy przygotowujemy prezent dla naszego partnera lub partnerki. Bywa jednak, że rocznicę obchodzą bliskie nam osoby, np. rodzice, wtedy poszukujemy właściwego prezentu z okazji ich rocznicy ślubu. We wszystkich tych przypadkach potrzeby jest wyjątkowy prezent, który podkreśli wagę tego wydarzenia. Podpowiadamy więc, jaki grawerowany prezent na rocznicę warto wybrać dla naszych bliskich.

czytaj całość »
Grawerowany prezent na ślub

Ślub to bardzo ważny moment w życiu wszystkich nowożeńców. Jako goście chcemy z tej okazji podarować im wyjątkowy prezent, który będzie idealnym uzupełnieniem tak niepowtarzalnego momentu. W poniższym artykule skupiamy się na tym, jaki prezent na ślub wybrać, przedstawiając nasze pomysły na grawerowany prezent na ślub. Zachęcamy do ich sprawdzenia.

czytaj całość »
Grawerowany prezent na urodziny

Pomysłów na prezent na urodzinybywa wiele, jednak nikt nie ma wątpliwości, że najbardziej cieszą prezenty spersonalizowane i takie, które wybierane są z uwzględnieniem potrzeb i zainteresowań wybranej osoby. Im bardziej widać, że w zakup prezentu osoba obdarowująca prezentem włożyła serce, tym więcej szczęścia taki prezent przynosi. O tym, jaki wyjątkowy prezent na urodziny wybrać i czym kierować się w trakcie jego poszukiwań piszemy poniżej.

czytaj całość »
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl