Problem z zakupem? Napisz!

Skontaktuj się!
O sklepie

Firma istnieje od 2009 roku i od samego początku ukierunkowana była przede wszystkim na produkcję, dlatego niemal wszystko co można znaleźć w sklepie Dekoprint.pl jest produkowanie przez nas.  

Dzięki dużemu doświadczeniu i profesjonalnym jesteśmy w stanie zapewnić Ci niezrównaną jakość wyrobów której nie powstydził by się żaden zakład poligraficzny. Stawiamy na rozwijanie parku maszyn i doskonalenie technik wyrobu oraz zdobień produktów.

Zajmujemy się przede wszystkim dodatkami na ślub i wesele, jednak każdy produkt który znajdziesz w sklepie Dekoprint.pl może być dostosowany do Twojej okazji i indywidualnych wymagań. Dla bardzo wymagających klientów jesteśmy w stanie zaprojektować produkt od podstaw.

Zapraszamy do zakupów!


Właścicielem sklepu i marki Giventi.pl jest:

P.P.H.U. DEOZE Sebastian Pietrzak
ul. Grota Roweckiego 8a
95-200 Pabianice
NIP: 731-193-88-64
REGON 100696122 

telefon: 796-111-555
e-mail: shop@giventi.pl


Marka i sklep Giventi.pl oraz produkty, zdjęcia i opisy własne są własnością P.P.H.U. DEOZE Sebastian Pietrzak ul. Grota Roweckiego 8a, 95-200 Pabianice.

Produkty, wzory i opisy są w rozumieniu Art. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami) utworem i jako takie są chronione prawem autorskim.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl