Problem z zakupem? Napisz!

Skontaktuj się!

Dyplomy

Eleganckie grawerowane dyplomy to pomysł na wyjątkowy prezent, który pozwoli doskonale dopasować upominek do danej okoliczności. Dobry wybór wtedy, kiedy zależy nam na czymś oryginalnym, co jednocześnie byłoby pamiątką na wiele kolejnych lat. Oferowane przez nas dyplomy sprawdzą się jako prezent na ślub dla Nowożeńców, będąc przekazanymi w nieszablonowy sposób życzeniami, ale też jako prezent na wesele, który wręcza Para Młoda swoim rodzicom lub świadkom. Grawerowane dyplomy stają się więc doskonałym pomysłem na podziękowania.

Tak, jak wszystkie grawerowane prezenty, które znaleźć można na naszej stronie, tak również dyplomy z grawerem cechuje wysoka jakość wykonania. Napis na dyplomie wykonywany jest metodą grawerowania laserem CO2, co znacząco wpływa nie tylko na dokładność i estetykę wykonanego grawera, ale także na jego trwałość. Wręczony z okazji ślubu prezent z grawerem wykonanym tą metodą będzie pamiątką na wiele lat, przynosząc radość nawet przy okazji 10. lub 20. rocznicy ślubu.

Zapraszamy do przyjrzenia się szczegółom proponowanych przez nas dyplomów. W opisach produktów znaleźć można dostępne do wyboru szalony, wśród których wybrać można ten optymalny dla siebie. Różnią się one stylem, a dzięki możliwości pełnej personalizacji każdy z nich dopasować można do dowolnie wybranych imion oraz okoliczności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl